O nás‎ > ‎

Doporučené navigace

Často se nás ptáte, kterou navigaci bychom Vám doporučili. Proto jsme pro Vás vytvořili seznam navigací, které jsou v našem eshopu nejprodávanější a zároveň mají nejlepší poměr cena/výkon, minimální poruchovost a nejlepší zpětnou vazbu od spokojených zákazníků.

Přestože neprodáváme nekvalitní značky, máme snad nejširší nabídku navigací na českém internetu. Abyste ji nemuseli procházet, vytvořili jsme pro Vás seznam doporučených navigací. Snad Vám pomůže ve Vašem výběru:


Nejoblíbenější levné navigace

Mezi nejprodávanější navigace nejen v našem eshopu patří ty nejlevnější. Přestože lze na trhu najít výrobce, kteří prodávají navigace i za cenu kolem 2500 Kč, my jako specialisté na navigační techniku Vám je nemůžeme doporučit a zaměřujeme se pouze na kvalitní přístroje. Přesto však lze kvalitní přístroj pořídit již za cenu kolem 3000 Kč.

Z nejlepších a nejlevnějších navigací tedy vybíráme tyto:

  • GoClever Navio 400 CZ+SK - nejlevnější navigace s mapami České a Slovenské republiky, naváděním v jízdních pruzích a velký displej.
  • Tomtom Start 20 Regional - osvědčená značka s jednoduchým ovládáním, mapami ČR a okolí a unikátní funkcí chytrých tras IQ Routes.
  • Navigon 20 Easy CE - s mapami 20ti zemí, naváděním do pruhů a částečnou navigací pro pěší.

Všechny tyto modely disponují displejem velikosti 3,5", mapami střední Evropy plně dostačují pro pohodlnou navigaci. Neobsahují však některé funkce, které zpohodlňují cestu.


Navigace střední třídy

Společným jmenovatelem této třídy je již použití většího displeje o velikosti 4,3", který dokáže zobrazovat větší mapu, více informací o cestě a rovněž obsluha takového přístroje je díky většímu přístroji pohodlnější a hlavně přehlednější. Ceny těchto modelů se pohybují mezi 4-6 tis. Kč

  • Dynavix Nano - mapy Evropy, 99% pokrytí českých adres, BT handsfree, příjem dopravních informací a vtipné hlášky Pavla Lišky za exkluzivní cenu!
  • Tomtom Via 120 ET 2R - povedená navigace s aktualizací map Evropy na 2 roky zdarma. Navíc příjem dopravních informací, bluetooth a chytré trasy IQ Routes.
  • Navigon 70 Plus EU - velký 5" displej, mapy Evropy a příjem dopravních informací.

Některé méně známé značky (viz např. Dynavix) jsou schopny za srovnatelnou cenu poskytnout pokročilejší funkce než značkové navigace. Přitom je jejich kvalita na velmi dobré úrovni.


Navigace vyšší třídy

Od těchto navigací již vyžadujete komfort, pokrytí mapami celé Evropy a pokročilé funkce, jako je přijímač dopravních informací RDS-TMC, příp. BlueTooth handsfree pro pohodlné telefonování a FM vysílač pokynů a hudby v MP3 nebo tel. hovoru do autorádia. Prostě funkce, které zpříjemní jízdu častým řidičům a příznivcům dokonalé elektroniky:

  • Tomtom Go 1005T + 2R mapy - velký 5" displej, příjem dopravních informací, handsfree, mapy Evropy s bezplatnými aktualizacemi po dobu 2 let a služby Live.
  • Dynavix Tera Europe - funkce na které si vzpomenete, 3 roky aktualizacím map v ceně, chytré trasy, FM vysílač, 99% adres v ČR a velký 5" displej. Co víc chtít od navigace?


Snad jsme Vám pomohli s výběrem a budeme rádi, když u nás nakoupíte.

Pokud Vám můžeme ještě nějak poradit, určitě se nás zeptejte - viz stránka "Kontakty".