VDO Dayton

VDO Dayton - GPS navigace VDO Dayton

Výrobce VDO Dayton je odnoží značky Philips a dodával velmi oblíbené navigace především pro řidiče nákladních automobilů, kamionů, autobusů apod. (označení TSN).

Pro řidiče velkých vozidel značka VDO Dayton představala první možnost, jak si alespoň v některých zemích dopřát navigace s omezením na rozměry a váhu vozidla. V zemích západní Evropy tak přístroj dokázal odnavigovat po cestě, která je pro kamion vhodná (vede mimo mosty s nízkou nosností, úzká nebo nízká místa apod.) Tato funkce však nebyla dostupná pro ČR a další země střední a východní Evropy.


TIP: Podívejte se na náš web o navigacích pro kamiony, který jsme připravili pro naše zákazníky z řad řidičů nákladních automobilů a kde stále aktualizujeme údaje o právě nejpovedenějších navigacích pro nákladní automobily či autobusy.

Výrobce obohatil navigace o přijímač digitální televize DVB-T a udělal tak z navigace multimediální centrum. Tuto funkci dnešní navigace tohoto typu bohužel obvykle nemívají.

V našem eshopu byly dříve dostupné tyto navigace VDO Dayton:

Výrobce VDO Dayton se rozhodl věnovat spíše multimediálním systémům pro autobusy a zabudované profesionální navigace, přenosná zařízení přestal vyrábět.